GłównaROD KrzekowoWiadomościROD "Krzekowo" poleca

wiadomości

ROD "Krzekowo" poleca

 • sobota, 16 grudzień 2017 13:09
 • Tekst:  Roman Krempski

W Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Krzekowo” w Szczecinie od paru lat funkcjonuje program opracowany indywidualnie na potrzeby ogrodu, w zarysach proponowanego obecnego programu DGCS PZD system, który już ułatwia prace związane z ewidencją użytkowników działek, przyjmowanie opłat czy tworzenie listy obecności na walne zebrania.

Po zapoznaniu się z obecnym programem w ramach zgłoszenia naszego ogrodu do pilotażu programu DGCS PZD system oraz testowaniu go w wersji demo mogłem w pełni sprawdzić wszelkie warianty symulacyjne występujące w prowadzeniu i zarzadzaniu ROD.
Podczas testowania programu wystąpiły tak zwane usterki programowe które niezwłocznie zgłaszałem. Reakcja Firmy DGCS na uwagi i propozycje z mojej strony była niezwłocznie konsultowana, a uwagi wdrażane co świadczy o profesjonalizmie autorów programu.

W mojej ocenie rozwiązania zawarte w ostatniej wersji w pełni spełniają oczekiwania w ułatwianiu pracy zarządzania ogrodem jak również ułatwiają współpracę z ośrodkiem księgowym przy OZ PZD w Szczecinie, który prowadzi księgowość naszego ogrodu.
Jako osoba mająca możliwość testowania programu i pełnego zapoznania się z jego walorami zachęcam i polecam innym Rodzinnym Ogrodom Działkowym wzięcie pod rozwagę wdrożenie tego systemu w swoim ogrodzie.

Wiceprezes Zarządu ROD „Krzekowo” w Szczecinie Roman Krempski

Artykuły powiązane

 • Nadzwyczajne XIX posiedzenie Krajowej Rady PZD
  W dniu 8 marca 2018 r. odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Krajowej Rady Polskiego Związku Działkowców. Powodem zwołania nadzwyczajnego posiedzenia, była rejestracja przez sąd rejestrowy nowego Statutu PZD oraz rozpoczęcie prac nad nowelizacją…
  Czytaj dalej...
 • XIII Zjazd Delegatów PZD - 2017
  W dniu wczorajszym zakończył się Nadzwyczajny XIII Krajowy Zjazd Delegatów PZD. Zjazd został zwołany przede wszystkim z uwagi na konieczność uchwalenia zmian statutowych wynikających ze zmiany ustawy o stowarzyszeniach. Propozycje zmian są…
  Czytaj dalej...