GłównaROD KrzekowoWiadomościROD "Krzekowo" poleca

wiadomości

ROD "Krzekowo" poleca

  • sobota, 16 grudzień 2017 13:09
  • Tekst:  Roman Krempski

W Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Krzekowo” w Szczecinie od paru lat funkcjonuje program opracowany indywidualnie na potrzeby ogrodu, w zarysach proponowanego obecnego programu DGCS PZD system, który już ułatwia prace związane z ewidencją użytkowników działek, przyjmowanie opłat czy tworzenie listy obecności na walne zebrania.

Po zapoznaniu się z obecnym programem w ramach zgłoszenia naszego ogrodu do pilotażu programu DGCS PZD system oraz testowaniu go w wersji demo mogłem w pełni sprawdzić wszelkie warianty symulacyjne występujące w prowadzeniu i zarzadzaniu ROD.
Podczas testowania programu wystąpiły tak zwane usterki programowe które niezwłocznie zgłaszałem. Reakcja Firmy DGCS na uwagi i propozycje z mojej strony była niezwłocznie konsultowana, a uwagi wdrażane co świadczy o profesjonalizmie autorów programu.

W mojej ocenie rozwiązania zawarte w ostatniej wersji w pełni spełniają oczekiwania w ułatwianiu pracy zarządzania ogrodem jak również ułatwiają współpracę z ośrodkiem księgowym przy OZ PZD w Szczecinie, który prowadzi księgowość naszego ogrodu.
Jako osoba mająca możliwość testowania programu i pełnego zapoznania się z jego walorami zachęcam i polecam innym Rodzinnym Ogrodom Działkowym wzięcie pod rozwagę wdrożenie tego systemu w swoim ogrodzie.

Wiceprezes Zarządu ROD „Krzekowo” w Szczecinie Roman Krempski

Artykuły powiązane